Biuro Podróży Wilda Travel to gwarancja wspaniałych wyjazdów!


Od ponad 10 lat organizujemy wyjazdy turystyczne, a nasze doświadczenie, wiedza i pasja do podróżowania są podstawą naszego Biura. 

Zapewniamy, że Twój kolejny wyjazd z Biurem Podróży Wilda Travel będzie co najmniej równie wspaniały i niezapomniany jak poprzedni. Dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować Tobie wyjazd, który spełni Twoje oczekiwania.

 

Dlaczego my?

Nasza pasja do podróżowania, zadowolenie klientów oraz bezpieczeństwo dają gwarancję udanych wyjazdów z Wilda Travel.


Doświadczenie

 

Wiele lat naszego doświadczenia

Nasze wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wyjazdów turystycznych oraz nasza pasja do podróżowania daje gwarancję wysokiej jakości usług i zadowolenia klientów.

Najwyższa jakość oferowanych usług

Przykładamy wszelkie starania, aby przygotowane przez nas oferty były bogate i w pełni zaspokajały oczekiwania naszych klientów. Zapewniamy tylko sprawdzone miejsca, wygodne hotele oraz wspaniałe atrakcję, które na zawsze zostają w pamięci osób wybierających nasze biuro.


Najwyższa jakość


Współpraca

Współpraca z liderami rynku

Z myślą o Waszych urlopach, podjęliśmy współpracę z trzema rzetelnymi i zaufanymi organizatorami: ITAKĄ – liderem na polskim rynku turystycznym, a także RAINBOW, WEZYR, ECCO TRAVEL czy poznańskim biurem GRECOS. Dzięki temu, możemy zapewnić najwyższej jakości usługi.

Gwarnacja bezpieczeństwa na każdym etapie podróży

Dbamy o to, aby każdy z naszych klientów czuł sie bezpiecznie. A my wybieramy takich partnerów biznesowych, u których bezpieczeństwo klientów jest na pierwszym miejscu. 


Bezpieczeństwo

Nasza ofera

Poznaj naszą ofertę

Mamy tyle marzeń związanych z podróżami! Na świecie jest tyle pięknych i wspaniałych miejsc, a z nami możesz spełnić swoje marzenia i zrealizowac je.

Odkryj naszą ofertę i wybierz coś dla siebie. Zrealizujemy Twoje marzenia. Z nami zobaczysz najatrakcyjniejsze miejsca na świecie, dając szansę nacieszenia się tym dość różnorodnym światem.

Oferta →
 

Zaufali nam